ŠPERKY VE ZLATNICTVÍ GH - LITOMĚŘICE

Spolupracujeme s prověřenými a kvalitními dodavateli různých značek. Zboží pro Vás pečlivě vybíráme. Níže naleznete všechny námi nabízené značky šperků. V případě, že hledáte něco speciální, co jste u nás nenašli, neváhejte se na nás obrátit, abychom Vám pomohli sehnat co hledáte.

Crystal Valley, kouzelné údolí zasazené v srdci české krajiny, která již od středověku patří k jednomu z vyhlášených center evropského sklářství. To vše Vám přináší jedinečná česká značka PRECIOSA. Podívejte se na nový katalog, který naleznete níže.

KATALOG PRECIOSA

Pod značkou Toscow se ukrývá společnost, která byla založena v roce 1984 v australském Sydney. Jde o největšího dodavatele opálových šperků v Austrálii. Společnost přináší také diamantové a perlové šperky včetně bižuterie. Výrobky dováží do 30 zemí po celém světě.
Podívejte se na nový katalog, který naleznete níže.

KATALOG TOSCOW

Kreativita, inovace a předvídání trendů jsou základem úspěchu společnosti Brosway. Šperky a hodinky, symboly italského stylu, rafinované a jedinečné jako žena, která je nosí. Sportovní a dynamický jako muž, který je vybírá. Nekonečné kombinace, které umožňují plně vyjadřovat svou osobnost stále se měnícímu vzhledu.

Londýnská módní značka STORM je známá svými osobitými, moderními hodinkami, šperky i dalšími stylovými módními doplňky. Každá řada od STORMU je jiná – a všechny jsou unikátní, stejně jako lidé, kteří STORM nosí. Ať už je váš styl dramaticky nekonveční nebo uhlazeně rafinovaný, hodinky, šperky a doplňky STORM podtrhnou vaši individualitu a osobnost.

Přijďte se k nám podívat do zlatnictví a vybrat si z naší široké nabídky této značky. 

Kolekce šperků Amen vznikla v roce 2012 jako vysněný projekt italského zlatníka a obchodníka Giovanni Licastra. Jeho nápadem bylo vyrobit šperky ze slov, která by motivovala, inspirovala a potvrzovala ve víře. Projekt Amen je založen na slovech víry, která každého z nás doprovázejí od dětství po celý život. Víra ovlivňuje duši každého člověka. Víra je útěcha, vzpomínka, naděje a štěstí.

DICI Milano je rychle se rozvíjející italská značka módy a životního stylu s výraznými hodinky, šperky a doplňky se stylovým estetickým designem, který kombinuje eleganci a sofistikovanost – čistě se zaměřuje na ženy se stylem a módou.

Ikona průmyslu Gabriele GUIDI je kreativní mysl za DICI, kterou definuje jako skutečně dostupnou luxusní módní značku, která přináší autentičnost, sofistikovanost a výraznou eleganci – přizpůsobená nejnovějším módním trendům, přičemž vždy zůstává blízko italským kořenům.

Módní šperky značky Esprit

Líbí se nám módní šperky: dokáží vyjádřit rozmanité aktuální trendy lépe než jakékoli jiné doplňky a každému našemu outfitu s jistotou propůjčí zvláštní kouzlo. Módní šperky už dávno nejsou jen pouhou náhražkou drahých šperků. Moderní řetízky a prsteny, náušnice a náramky se třpytí v nejrůznějších vzhledech a materiálech, jsou puristické nebo extravagantní, módní nebo nadčasové. Ať už barevný kožený náramek, nápadné náušnice s broušenými skleněnými kamínky nebo elegantní řetízek ve vintage vzhledu – módní šperky jsou jako my – rozmanité, nekomplikované a otevřené všem stylům.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po: 9:00 – 17:00 hod.
Út: 9:00 – 16:00 hod.
St: 9:00 – 17:00 hod.
Čt – Pá: 9:00 – 16:00 hod.
So: 9:00 – 11:30 hod.
Ne: ZAVŘENO
Každý den polední přestávka 12:00 – 12:30