HODINKY VE ZLATNICTVÍ GH - LITOMĚŘICE

Spolupracujeme s prověřenými a kvalitními dodavateli různých značek. Zboží pro Vás pečlivě vybíráme. Níže naleznete všechny námi nabízené značky. V případě, že hledáte něco speciální, co jste u nás nenašli, neváhejte se na nás obrátit, abychom Vám pomohli sehnat co hledáte.

Festina je výrobcem vysoce kvalitních hodinek, jejichž design nejen že následuje aktuální módní trendy, ale je přímo jejich tvůrcem. Jako synonymum elegance, spolehlivosti, stylu a spontánního ducha, jsou hodinky Festina určeny pro všechny, kteří ocení příjemný styl a estetiku.

Cestovatel v časeObjevitel nových kontinentů a územíAsi takto bychom definovali nositele hodinek značky Zeppelinkterá pochází z německé dílny a nese v sobě německou kvalitu první třídy.
Podívejte se na nový katalog, který naleznete níže.

KATALOG ZEPPELIN

GANT je synonymem pro nadčasový, nenuceně ležérní a dokonale elegantní styl. A také kosmopolitní, takže přirozeně zapadá do ulic všech světových velkoměst. Je připraven pro lidi, kteří pracují na plné obrátky, ale zároveň dokážou navzdory ruchu města zpomalit a užít si všechny příběhy, které chtějí prožít. S noblesou a grácií.

Pierre Cardin je jeden ze slavných módních návrhářů, jeho jméno nese francouzská značka oblečení, módních doplňkůparfémů a hodinek. Pierre Cardin se vždy snažil odlišovat tím, že podle haute couture (vysoké módyvytvářel módu dostupnou pro každého. 

Anne Klein byla zlepšovatelka, vášnivá tvůrkyně a vizionářka, která pomohla definovat americkou módní scénu s její stejnojmennou značkou. 

Na sekundu přesně, stylově a spolehlivě každý den: hodinky ESPRIT jsou každodenním a přesto mimořádným šperkem, který se nám nikdy neokouká. Jsou naším stálým průvodcem, vždy nenápadně a komfortně připravené na svém místě.

Japonské hodinky Casio znamenají ve svém odvětví skutečný pojem. Značka přináší kvalitní výrobky ve velmi rozmanitém portfoliu. Čerpá ze své dlouhé tradice, neboť na trhu figuruje téměř 60 let. Na počátku to byly kalkulačky, dnes se značka Casio řadí ke špičce světového hodinářského průmyslu.

Pod touto značkou se ukrývají hodinky, které vynikají velmi nízkou cenovou relací. Hodinky Secco jsou příjemné, i když právě nízká cena vzbuzuje v lidech často nedůvěru. Přesto se můžete spolehnout na kvalitní zpracování, neboť hodinky uspokojí potřeby každého uživatele.

Doxa patří mezi původních švýcarských výrobců hodinek. Značka založena Georgesem Ducommun v roce 1889 v jedné z nejznámějších hodinářských lokalit, městě Le Locle, naplno těží ze své bohaté historie, tradic a kvality, které okouzlily profesionálních potápěčů, automobilových závodníků a mnohé známé osobnosti včetně oceánografa a ekologa Jacquese Cousteaua.

Výlet s rodinou, dovolená u moře, odpoledne v kanceláři nebo závod na horských kolech. Tolik různých příležitostí a situací a na ruce stále hodinky JVD. Jejich design je přizpůsoben vám a vašemu životu. Noste je každý den, nebo jen na výjimečné příležitosti. Je to jen a jen na vás.

Pod značkou JVD najdete dámské hodinky, které okouzlí i ty nejnáročnější z vás. Mezi pánskými hodinkami objevíte mnoho různých stylů a technicky propracovaných modelů. Dětské hodinky zase udělají radost vašim nejmenším.

Londýnská módní značka STORM je známá svými osobitými, moderními hodinkami, šperky i dalšími stylovými módními doplňky. Každá řada od STORMU je jiná – a všechny jsou unikátní, stejně jako lidé, kteří STORM nosí. Ať už je váš styl dramaticky nekonveční nebo uhlazeně rafinovaný, hodinky, šperky a doplňky STORM podtrhnou vaši individualitu a osobnost.

Přijďte se k nám podívat do zlatnictví a vybrat si z naší široké nabídky této značky. 

Japonská značka s více než 65ti letou tradicí je největším výrobcem hodin na světě. Hodiny Rhythm se vyznačují nejkvalitnějšími stroji, mechanismy díky dlouholetým zkušenostem, ověřených miliony zákazníky. Hodiny Rhythm jsou vybaveny stroji s plynulým chodem, případně melodickým strojem SIP s možností výběru z mnoha krásných melodií, nastavení nočního režimu, ovládání hlasitosti. Všechny modely Rhythm vynikají precizním zpracováním, vysokou kvalitou materiálů, ať už se jedná o dřevo, kov či plast.

DOGENI je jedinou perfektní značkou nového života. Je řízena a provozována více zeměmi se vzájemným dlouhodobým partnerstvím.

Chcete-li mít mnoho návrhů hodin, které se mohou hodit do každého rohu vašeho domu, jako jsou budík, nástěnné hodiny, stolní hodiny a podlahové hodiny, to vše vám řekne čas a také to může být domácí dekorace, které jsou tak umělecké a mají mnoho funkcí.

VeryFit – chytré náramkové hodiny. 

Q&Q je dceřiná značka světoznámé firmy CITIZEN. Kvalita a hlavně cena, za kterou se hodinky nabízejí po celém světě si vydobyla přední pozici v prodejnosti na všech kontinentech. V nabídce je nepřeberné množství pánských, dámských ale i dětských vzorů. Každý měsíc jsou prezentovány novinky, které pružně reagují na potřeby trhu.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po: 9:00 – 17:00 hod.
Út: 9:00 – 16:00 hod.
St: 9:00 – 17:00 hod.
Čt – Pá: 9:00 – 16:00 hod.
So: 9:00 – 11:30 hod.
Ne: ZAVŘENO
Každý den polední přestávka 12:00 – 12:30